3D тур
Галерея
Відгуки

Відгуки


>>залишити відгук:
Написав: маряна | 22.03.2016
Відпочивали привітний і ввічливий персонал смачно готують-рекомендую
Написав: ірина | 28.03.2016
Яка максимальна кількість місць для проведення весілля??
Написав: Наталя | 08.04.2016
Дуже гарний комплекс. Смачні страви, якісне обслуговування, чисті номери в готелі. Святкували весілля і завжди святкуємо тут річницю!!!
Написав: Юрій | 10.06.2016
Часто зупиняюсь у Вашому готелі під час відряджень. Можу з упевненістю сказати, що кращого готелю у Західній Україні немає. Планую поїздки так, щоб зупинятись тільки у Вас. Молодці!!!
Написав: Валерій | 21.07.2016
Офіціанти дуже довго не підходили до столику, стіл був не до кінця прибраний, залишилось багато крихт від хлібу...друзям вже принесли салат і бограч, а я до цих пір чекаю морозива вже 40 хв. ... Краєм вуха почув тому що весілля... Старви ніби смачні)))
Написав: ОЛЬГА 26.07.2016. | 26.07.2016
МИ СВЯТКУВАЛИ ВЕСІЛЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ 21.05.2016 ЩИРО ДЯКУЮ ВСЬОМУ КОЛЕКТИВУ ПРИЄМНІ ЩИРІ УСМІХНЕНІ А РЕСТОРАН ЧУДОВИЙ ПРОСТО СУПЕР ГАРНЕ МІСЦЕ ДЯКУЮ ВАМ
Написав: Наталія | 12.08.2016
Дуже дякуємо адміністратореві Ігорю і всій команді за чудову організацію весілля 7 серпня 2016 року. Ви - майстри своєї справи! Кухня - надзвичайно смачна! все було просто чудово!
Написав: Наталя | 14.08.2016
Випадково заїхали сюди на обід по дорозі з Буковелю. Навіть не очікували такого гарного обслуговування і надзвичайно смачної кухні. Шикарне місце, спокійно, затишно, дуже гостинно та смачно. Бракувало лише домашніх наливочок, якими так славляться Карпати. Сподіваємось ви включите їх у своє вишукане меню.
Написав: Ірина | 05.09.2016
Хочеться подякувати за прекрасний готель - білосніжна постіль, скрипучі рушнички, кондиціонер, чисто і затишно, ми були приємно здивовані, але наскільки нас порадував готель, настільки ж розчарував ресторан. Коли ми прийшли на сніданок ( можливо виною всьому весілля напередодні, але ж була уже 10год...) столи були брудні, столові прибори почали розставляти прямо на ці всі крихти, на барній стійці було повно брудних стаканів і навіть сумно стояв мій ще вечірній коктейль, за який я заплатила гривнів 50-60, але навіть половину не випила, тому що він був ужасний на смак. Але саме гірше, що нам подали зацвівший хліб, він був в такому жахливому стані, що я хвилин 5 його роздивлялася, бо не могла повірити, що це реально величезна цвіль, яку не помітили ні кухарі, ні офіціант, який мовчки після мого запитання його забрав, приніс тріішки кращий ( хоча мені здається, що теж не свіжий) і сказав "Той був трішки уставший")))) Мені у вас дуже подобається, тому хочеться вказати на помилки для того, щоб ви удосконалювалися і ставали найкращими! Удачі вам!
Написав: Ігор | 14.01.2017
Одним словом елітна забігайлівка...