3D тур
Галерея
Відгуки

Відгуки


>>залишити відгук:
Написав: Марго | 27.09.2013
Вчора була у цьому чарівному закладі,інтер"єр приємно здивував вишуканістю та смаком, офіціантка,яка нас обслуговувала дуже старалась порадити щось смачненьке з кухні та напоїв,вихована,культурна з усмішкою на лиці,спробувала пареного лосося-смакота неймовірна,спасибі вашому поварові,знає свою справу! Так тримати!
Написав: оксана | 13.10.2013
мне очень у вас панравилось мы смужем были на свадьбе просто супер место мы не месные но в нашых местах такой красоты нету. Сасиба вам огромное за прикрасный ресторан и замечательный отдых.Всево вам найлутчево и хорошых поснтителей.
Написав: Тетяна | 05.11.2013
Святкували тут весілля дочки 13 жовтня 2013 року. Чудовий ресторан ,казковий краєвид, смачна кухня -це все правда!Та я про інше... Боюсь , що мені не вистачить слів ,щоб виразити своє захоплення людьми, які там працюють. З такими працівниками як адміністратор Леся Михайлівна і офіціант Іра(не жаль всіх не пам'ятаю)цей заклад приречений на успіх ще на багато-багато років! Величезне дякую всім-всім-всім! ,
Написав: Христина і Віталік | 28.11.2013
Святкували наше весілля 24.11.2013 у цьому ресторані... Чарівний краєвид, красивий зал, шикарний номер, дуже смачна кухня!!! Особливо чудовий персонал, зокрема, адміністратори - Леся Михайлівна та Олександр!Велике Вам спасибі за організацію весілля! Кращого ресторану не знайти! Бажаємо завжди залишатися на найвищому рівні і процвітати!!!
Написав: Юлія | 16.12.2013
Дуже хороший заклад,смачна кухня,обслуговування на вищому рівні, а саме висловлюємо подяку - ввічливому, та у міру коректному офіціанту - Ігорю Злотніцькому! Він заслуговує на премію!
Написав: Богдана і Богдан | 18.05.2014
В цьому дивовижному закладі ми святкували своє весілля 29.10.2011р. Все було організовано на найвищому рівні! Адміністратор Леся Михайлівна створила чудову атмосферу свята! Персонал тут відповідний, прекрасне обслуговування, смачна кухня, затишні номери, мальовиничий краєвид. Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю, відповідальність, гостинність і приязнь!!! Процвітання Вам і хороших відвідувачів! З радістю ми відвідуємо "Лейбову гору" і рекомендуємо іншим!!! З любов*ю та повагою до "Лейбової гори" і її гостинного персоналу Богдана і Богдан.
Написав: Ihor | 02.06.2014
Chudove misce.Buduzajdu.
Написав: наталія | 27.11.2015
Св"яткували весілля племінниці 17. 10. 2015р. Мені дуже вже сподобалось.Дякую за смачну кухню та гарне обслуговування!
Написав: Володимир | 22.01.2016
Прекрасне місце,відкрили його завдяки весіллю знайомих,тепер завжди стараємось заіхати хоча б на каву при подорожі в Карпати.Частинка європейського сервісу та порядку,удачі вам та процвітання!
Написав: Степан | 19.03.2016
мені не сподобався лосось. і офіціанти у вас дуже повільні