3D тур
Галерея
Відгуки

БанкетиКорпоративні свята

Комплекс "Лейбова гора" представляє Вам унікальну пропозицію - корпоративні свята в найгарнішому місці Прикарпаття. Пропонуємо Вам відсвяткувати: Новий Рік, ювілей Вашої фірми та будь яке інше корпоративне міроприємство в атмосфері абсолютного комфорту і Ми допоможемо закріпити корпоративний дух Вашої фірми і весело відпочити в колі колег.Весілля на «Лейбовій горі»

Весілля – це одна із найважливіших подій в житті кожної людини . Комплекс «Лейбова гора» пропонує відсвяткувати це свято кохання в атмосфері вишуканого комфорту і затишку. Ми зможемо перетворити Ваше весілля в казку, яка стане реальністю. Ми зможемо запропонувати Вам весь спектр послуг для того , щоб цей день став неповторним і пам’ятним: від урочистої церемонії розпису до весільного тортуЮвілеї, дні народження, іменини

Зробіть свій день народження , чи день народження Ваших близьких незабутнім. Ми забезпечимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробку святкового меню, створення особливого сценарію свята. Також організуємо веселе і цікаве день народження для Ваших дітей.